Ze staré herny, kouzelná cukrárna

Společnost Domestik s.r.o. je mimo jiné i specialistou na kompletní rekonstrukce na klíč.  V minulosti dokončila naše společnost generální přestavbu staré herny na novou cukrárnu. Projekt zahrnoval kompletní rekonstrukci včetně dodávky nábytku a interiérových prvků. Nechte se inspirovat a přivítejte i vy jaro v novém a krásném prostředí, které vám na míru zajistí firma Domestik, nyní s akční slevou 10 %!

„Projekt, kde se pod taktovkou odborníků změnila jedna stará herna na krásnou, novou, cukrárnu nás všechny velmi těšil. Rekonstrukce jakéhokoli objektu je vždy mravenčí práce, která se musí naplánovat do posledního detailu. O to víc nás pak těší projekt, kdy rekonstrukce přesahuji i do společenského hlediska. Dřívější prostor byl využíván jako noční bar a herna, nyní zde vidíte proudit davy spokojených lidí, kteří odcházejí s úsměvem na tváři, jelikož strávili čas v příjemném prostředí,“ uvedl Slavomír Váňa, ředitel společnosti.

S obdobím jara přichází také čas, zamyslet se nad rekonstrukcí vašeho objektu. Společnost Domestik nabízí kompletní rekonstrukce domů, bytů, bytových domů či komerčních prostor, včetně interiérových návrhů. Využijte proto jedinečnou nabídku na slevu v celkové výši 10 % při objednávce komplexní rekonstrukce do 30. dubna 2017.

Vyměňte staré za nové! Bydlete lépe a svěřte se do rukou odborníků!

Rekonstrukce je náročná jak na váš čas, tak i peněženku. Společnost Domestik přistupuje ke každému klientovi individuálně a poskytuje mu 100 % součinnost po celou dobu rekonstrukce. Podělte se s námi o svůj sen a my vám po čase dáme jen klíče od vašeho nového světa!

Neváhejte nás kontaktovat na:
Tel.: 777 722 352
E-mail: info(zavinac)domestik(tecka)cz

 Celý průběh rekonstrukce dejvické cukrárny naleznete v sekci reference.