Začínající léto bylo v Domestiku ve znamení golfu

V období května a července 2016 proběhly celkem tři golfové turnaje pod hlavičkou naší společnosti. Každý správný manažer ví, že pro odvedení kvalitní práce je potřeba umět správně relaxovat. Golf je populárním a ideálním sportem pro odreagovaní těla i mysli, a proto se Domestik rozhodl uspořádat rovnou tři golfové turnaje. Každý z turnajů se těšil hojné návštěvnosti a při přátelské a uvolněné atmosféře se tak mohli potkat zaměstnanci stavební firmy Domestik s potencionálními zákazníky či investory.

První turnaj proběhl na Zbraslavi další v Albatross Golf Resortu a poslední z řady úspěšných turnajů proběhl 11. června na hřišti Golf Mladá Boleslav Sand Martin´s Holes. V krásném prostřední hotelu a přilehlých golfových hřišť se sešlo cekem 47 hráčů.

Až na malé přeháňky provázelo turnaj ideální počasí a hráči si tak užili příjemné sobotní odpoledne. Po návratu z hřiště na ně čekalo občerstvení a pak už netrpělivě očekávali vyhlašování výsledků. Výherci jednotlivých kategorií si odnesli hodnotné ceny věnované Domestikem a s prázdnou neodcházeli ani ti, kteří se tentokrát neumístili na stupních vítězů.

„Je příjemné potkat se s novými lidmi v jiném prostředí, než jsou zdi našich kanceláří. Tyto aktivity bychom chtěli v Domestiku určitě dál podporovat, jelikož neformální a přátelské setkání při hře golfu pomáhá v navazování dobrých obchodních vztahů a přispívá k rozvoji naší společnosti.“ Uvedl po turnaji obchodní ředitel, pan František Sejrek.