O nás

Jsme pražská stavební společnost, která provádí stavební zakázky ve vysoké kvalitě s velkým důrazem na detaily. Našim klientům garantujeme transparentnost, vysokou kvalitu celkového díla provedeného v termínu za předem ujednanou velmi dobrou "bezpečnou" cenu bez skrytých víceprací s garancí 84 měsíců.

Co všechno děláme
1

Co všechno děláme

Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti stavebnictví. Síla naší společnosti spočívá především v poskytování ucelených řešení založených na základě zkušeností našich špičkových odborníků. Naším cílem je přistupovat ke každé zakázce zodpovědně a flexibilně s cílem splnit veškeré požadavky a očekávání i toho nejnáročnějšího klienta.

Více

Jak to děláme
2

Jak to děláme

Zajímáme se o Vaše požadavky, představy a přání. Chceme znát Váš životní styl, místo kde chcete stavět a co od stavby očekáváte. Jen tak můžeme nabídnout kvalitní řešení, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám.

Kdo to pro vás dělá
3

Kdo to pro vás dělá

Tým lidí, kteří stavební profesi rozumí, práce je baví a dělají jí s radostí. Protože pouze tak může vzniknout kvalitní stavba. Spolupracujeme s partnery, kteří jsou v daném oboru lídry na trhu a pracují výhradně s kvalitními a léty prověřenými materiály a systémy.

Naše výsledky
4

Naše výsledky

Za dobu působnosti na trhu jsme realizovali stovky staveb napříč celým spektrem od novostaveb rodinných domů na klíč, rekonstrukcí bytů, až po restaurování fasád historických památkově chráněných budov. Vždy pracujeme tak, aby byl investor spokojen a rád se námi odvedenou prací chlubil. To je pro nás nejlepší ocenění a zároveň reklama.

Mise vize a hodnoty společnosti Domestik
5

Mise vize a hodnoty společnosti Domestik

Jsme zodpovědným zaměstnavatelem, který klade důraz na týmovou práci, při které každý zaměstnanec ví, kam sahají jeho kompetence a je odborníkem na svém místě. V rámci naší společnosti také spolupracujeme s odbornými subdodavateli, které pečlivě prověřujeme a spolupracujeme jen s profesionály ve svém oboru. 

Více

Certifikáty a členství

Jsme garantem kvality našich služeb, dodavatelů a materiálů. Vlastníme veškeré potřebné certifikáty k realizaci námi nabízených služeb zahrnující komplexní stavbení výrobu. Jsme členy Hospodářské komory hlavního města Prahy.

Naši partneři