Naše pomoc putuje i do Hospice Anežky České

Společnost Domestik se dlouhodobě zaměřuje na pomoc potřebným. V dnešní uspěchané době je důležité se občas pozastavit a uvědomit si sílu a přítomnost rodiny a hlavně jejich zdraví. Ne všichni však mají to štěstí a jsou obklopeni rodinou ba co víc, trápí je nevyléčitelná choroba. Bohužel není v našich silách těmto lidem osobně pomoci, avšak maličkost, kterou udělat můžeme a chceme, je přispět alespoň finančním darem. Naše pomoc tentokrát putuje do Hospice Anežky České v Červeném Kostelci.

„Z postu ředitele společnosti musím konstatovat, že bohužel není v mých silách se například osobně zapojit do dobrovolnické činnosti v nějaké charitě. Za co jsem však rád, je fakt, že si naše společnost vede dobře a jsme tedy schopni pravidelně podporovat různé charitativní projekty,“ uvedl Slavomír Váňa, ředitel společnosti.

Hospic Anežky České je nestátní zdravotnické a sociální zařízení, které pečuje o nevyléčitelně nemocné zejména s onkologickým onemocněním v pokročilém stádiu onemocnění. Jako modelové zařízení předává zkušenosti zájemcům o hospicovou péči z ČR i zahraničí. Pacientům poskytuje jak individuální celistvou péči a paliativní léčbu, která je zaměřena na kvalitu života až do poslední jeho poslední chvíle, tak poradenskou službu s půjčovnou zdravotnických pomůcek.