Jarní sleva na fasády 20 %

Fasáda je ozdobou a tváří každé budovy a u historických objektů to platí dvojnásob. Aby fasáda budově dlouho a spolehlivě sloužila, je nutné věnovat náležitou pozornost její údržbě a opravám. Pouze kvalitní fasáda je odolná vůči nepříznivým klimatickým podmínkám a dokáže zároveň odvětrávat přebytečnou vlhkost. Historické fasády navíc vyžadují specifické znalosti a dovednosti.

Opravy historických fasád v památkových zónách vyžadují detailní přípravu bohaté zkušenosti a velkou zručnost našich štukatérů, aby nedošlo k narušení původního charakteru činžovního domu. Renovace historické fasády navíc podléhá přísnému dohledu ze strany odboru památkové péče Magistrátu hlavního města Prahy a je velmi náročná i z technologického hlediska. Více než u jiných stavebních prací je zde nutná zkušenost a profesionalita,“ dodává ředitel společnosti, pan Slavomír Váňa.

Společnost Domestik se na restaurování a opravy historických fasád v památkových zónách českých měst dlouhodobě specializuje. V posledních letech bylo realizováno více jak 14 zakázek tohoto typu. Prohlédněte si ukázky realizovaných fasád.

Neváhejte a využijte jedinečnou slevu ve výši 20 % na opravu fasády!! Pouze do konce dubna 2018! Kontaktujte nás ještě dnes!

Společnost Domestik nabízí v oblasti realizace fasád tyto služby:

Rekonstrukce historických fasád

včetně všech dílčích činností, jako jsou: přítomnost uměleckého sochaře a akademického malíře, dodržení všech požadavků Národního památkového ústavu, vyplývajícího ze zákona 20/1987 Sb., o státní památkové péči, stavebně-technický a restauratérský průzkumu společně s posouzením umělecké hodnoty obnovovaného díla.

Restaurování štukové výzdoby

Firma Domestik provádí kompletní opravy historických fasád včetně obnovy původní štukové výzdoby, opravy poškozených balustrád, říms, reliéfů, konzol, šambrán a dalších zdobných prvků. V případě, že je prvek nenávratně poškozen, vyrobíme jeho adekvátní repliku.

Zateplení fasád

Nabízíme kvalitní zateplení veškerých budov, od rodinných domů přes menší bytové domy až po domy panelové. Naše společnost je v registru dodavatelů v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Lícové fasády

Fasády z lícových cihel dodávají domu originální a nezaměnitelný vzhled a získávají si díky svým energetickým vlastnostem a bezúdržbovosti stálé větší oblibu.

O veškerých našich poskytovaných službách v oblasti fasád se detailněji dočtete zde.

Pošlete nám nezávaznou poptávku