Fasády

Fasády jsou hlavní vizitkou každého domu a stavby. Aby fasáda budově dlouho a spolehlivě sloužila, je nutné věnovat náležitou pozornost její údržbě a opravám. Jen kvalitní fasáda je odolná vůči nepříznivým klimatickým podmínkám a dokáže zároveň odvětrávat přebytečnou vlhkost.

Historické fasády
1

Historické fasády

Renovace historických fasád, která splní veškeré požadavky Národního památkového ústavu. Renovace fasády je provedena s využitím nových metod a poznatků tak, aby byla zachována původní autenticita.

Více

Restaurování štukové výzdoby
2

Restaurování štukové výzdoby

Opravy štukové výzdoby vnějších fasád a vnitřních omítek.  Garantujeme maximální preciznost při renovaci historických fasád a jejich plastických štukových prvků.

Více

Zateplení fasád
3

Zateplení fasád

Cesta k výrazné energetické úspoře. Aplikujeme nejkvalitnější zateplovací systémy Weber Terranova, které mají výborné termoizolační vlastnosti a výrazně zvyšují životnost nosné konstrukce domu. Po realizaci zateplení provádíme kontrolní snímkování termokamerou. Tyto snímky jsou předány investorovi jako důkaz námi odváděné práce.

Více

Lícové fasády
4

Lícové fasády

Dekorativní cihlové obklady oživí vaši stavbu. Unikátní vzhled lícové fasády jde ruku v ruce s dobrou tepelnou izolací. Nabízíme plnohodnotnou vyzdívku i obložení fasády lícovými pásky.

Více