Domestik se stal součástí prestižního Author Maraton Tour 2017

Author Maraton Tour je prestižní cyklistický maraton, který se koná na zajímavých místech po celé České republice. V letošním roce se konal již
15. ročník a Domestik se stal jeho hrdým partnerem. V období od června do října jste se mohli setkat se zástupci naší firmy na vybraných závodech a v rámci této oblíbené sportovní události se také inspirovat nadcházejícími trendy v oblasti stavebnictví. 

„Vždy se velmi rádi účastníme významných sportovních akcí, které jednak svým partnerstvím podporujeme a navíc se zde můžeme potkat se zajímavými lidmi, propojovat tak svoje podnikatelské aktivity a představit společnost Domestik v rámci osobního kontaktu, který považujeme stěžejní,“ dodal k účasti na Author Maraton Tour ředitel společnosti Domestik, pan Slavomír Váňa.

Domácí seriál maratonů Author Maraton Tour je v mnoha ohledech výjimečný. Hlavní myšlenkou závodů je od samého začátku především spokojený závodník, případně divák. Jinými slovy - celá Author Maraton Tour je zde pro lidi, kteří horskými koly žijí. Právě jim má nabídnout nejen různorodou náročnost tratí, ale i jejich začlenění do skutečně krásné krajiny.

V letošním roce se na závodech návštěvníci i závodníci mohli seznámit s nabídkou společnosti Domestik, dozvěděli se o nových trendech a přímo na místě se mohli informovat na jejich chystané projekty a poradit se s jejich realizací a získat tak odborné rady.