Domestik se stal partnerem Ladies Night v Cinema City

Stavební práce, úpravy interiéru či rozhodování o investicích se může jevit jako ryze mužská záležitost. Opak je však pravdou. Ženy mají v těchto procesech mnohdy rozhodující a poslední slovo. A tak jsme se rozhodli představit stavební společnost Domestik na ryze dámském večeru s názvem Ladies Night, pořádaného v Cinema City, OC Nový Smíchov v Praze.

Pro ženy je občas důležité odpoutat se od všedních starostí a užít si večer sama pro sebe nebo s kamarádkami. Takovým večerem se stala právě Ladies Night v Cinema City, kdy na účastnice v kině čekal welcome drink, tombola a projekce romantického filmu Než jsem tě poznala. Stavební společnost Domestik se pro tento jedinečný den stala jejím partnerem. Vyprodaný sál, a tedy všech téměř tři sta přítomných dam, si z úst moderátorky vyslechly hlavní filozofii a přednosti naší společnosti a dozvěděly se také o možnostech spolupráce s Domestikem.

Domestik také věnoval dárkové tašky do tomboly, která proběhla těsně před projekcí v sále a které se zúčastnily všechny dámy. Na tři šťastné tak čekalo překvapení v podobě drobných dárků a voucheru na dvouhodinovou konzultaci s bytovým architektem zdarma, kterou jistě uvítají při rekonstrukci domu či bytu.