Domestik se prezentoval na největším stavebním veletrhu FOR ARCH 2016

Stavební společnost Domestik se účastnila největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH, který se konal od 20. – 24. září 2016 v PVA EXPO PRAHA! Zaměstnanci společnosti Domestik se zde inspirovali a čerpali nové nápady. Ostatní návštěvníci veletrhu pak byli osloveni krásnými hosteskami a od Domestiku dostali propagační materiály společnosti a dárek v podobě voucheru na konzultaci s bytovým architektem.

Domestik navštívil stavební veletrh FOR ARCH 2016Ve stavebním oboru najdeme mnoho významných akcí, zaměřujících se na podporu a prezentaci tohoto odvětví. Největším a neznámějším z nich je však veletrh FOR ARCH, který se letos konal již po sedmadvacáté. V letošním roce jste mohli na veletrhu vidět celkem 841 vystavovatelů z patnácti zemí světa! A právě mezi stovkami vystavovatelů mohli návštěvníci potkat i zástupce – lépe řečeno zástupkyně, stavební společnosti Domestik, které představovaly návštěvníkům služby společnosti, a rozdávaly informační materiály spolu s dárkem.

„Je pro nás velmi důležité jít s dobou a sledovat nejnovější trendy. Veletrh navštěvujeme každý rok, abychom načerpali nové nápady a informovali se, co je v našem oborů nového. Příští rok bychom již na veletrhu chtěli mít vlastní stánek, jelikož chystáme pro naše zákazníky spoustu novinek.“ Dodává obchodní ředitel společnosti Domestik, pan František Sejrek.