Domestik pomáhá i v roce 2016

Společnost Domestik se dlouhodobě snaží pomáhat potřebným. Již od roku 2014 spolupracujeme s nadací Život dětem a snažíme se cíleně poskytnout finanční pomoc právě těm, kteří to potřebují nejvíce, a to malým dětem, kterým nebyl dán do vínku zrovna příznivý osud. Letos jsme pomohli malé Kačence a doufáme, že pro ni svět bude opět o malinko lepší místo i přes vážnou nemoc, kterou trpí.

I při každodenním shonu, práci a problémech které souvisí s podnikáním, se musíme pozastavit a uvědomit si, že práce a peníze nejsou životní priorita pro mnoho lidí. Obzvláště pro ty, jejichž dítě postihla vážná choroba. V tomto případě však finanční pomoc od druhých je vítanou pomocí, jelikož je stále spoustu věcí a úkonů, které naše pojišťovny nehradí. Tak jako každý rok, jsme se rozhodli věnovat finanční dar dítěti, které to opravdu potřebuje. Věříme, že díky naší pomoci mu tak alespoň o malinko zlepšíme jeho každodenní boj se zlou nemocí.

Tím dítětem se pro nás letos stala pětiměsíční holčička Kačenka, které lékaři začátkem září diagnostikovali velmi vážné onemocnění – spinální svalovou astrofii. Kačenka nutně potřebovala pulsní oxymetr, což je přístroj, který měří nasycení krve kyslíkem a srdeční frekvenci. Díky tomuto zařízení se získávají cenné výsledky, které poskytují významnou informaci o stavu transportu kyslíků do tkání. Společnost Domestik prostřednictvím nadace Život dětem zafinancovala nákup tohoto speciálního přístroje. Doufáme, že jsme Kačence poskytli aspoň malou pomoc a naději na lepší život a držíme ji za celou společnost palce!