Domestik otevírá nové reprezentativní prostory

Stavební společnost Domestik se rozrůstá! Usilovná práce a víra ve firmu jako takovou vždy nese svoje ovoce. Hlavní sídlo společnosti Domestik najdete stále na adrese Křenova 438/3, 162 00 Praha, přibylo zde ovšem zbrusu nové křídlo, ve kterém zákazníci najdou obchodní oddělení a reprezentativní showroom. A právě výstavba nového showroomu je pomyslnou třešničkou na dortu celé reorganizace prostor společnosti Domestik.

Růst společnosti Domestik se promítl i do vybudování zbrusu nového křídla, které najdete na stejné adrese, jako současné sídlo. Staré prostory zůstaly zachovány a byly propojeny se zcela novými kancelářemi a showroomem. A právě ten je vrcholem celé rekonstrukce nových prostor. Zákazníci zde najdou reálné ukázky oken či podrobné ukázky realizace fasádních systémů. 

„Otevření nového showroomu považuji za skvělou cestu, jak se více přiblížit k našim zákazníkům. Na reálných instalacích můžeme dobře ukázat a vysvětlit stavební procesy týkající se oken a fasád. Můžeme tak lépe demonstrovat celý budoucí proces stavby a zákazník již dopředu ví, jak to celé probíhá a co vše je součástí daného úkonu. Dokážeme tak i naprostému laikovi přiblížit celou problematiku, o kterou se zajímá, a to je pro nás důležité. Chceme být partnery, na které se mohou zákazníci spolehnout a dodat jim pocit klidu, že si stavební společnost vybrali správně a cítili se u nás dobře.“ Dodává ředitel společnosti Domestik, pan Slavomír Váňa.

Plánujete-li stavbu či rekonstrukci, neváhejte nás navštívit. Rádi si s vámi nad šálkem dobré kávy popovídáme o všech možnostech, které jsme schopni učinit, abychom váš sen převedli do skutečnosti.