Aktuality

Jarní sleva na fasády 20 %! Pouze do konce dubna 2018

Fasáda je ozdobou a tváří každé budovy a u historických objektů to platí dvojnásob. Aby fasáda budově dlouho a spolehlivě sloužila, je nutné věnovat náležitou pozornost její údržbě a opravám. Pouze kvalitní fasáda je odolná vůči nepříznivým klimatickým podmínkám a dokáže zároveň odvětrávat přebytečnou vlhkost. Historické fasády navíc vyžadují specifické znalosti a dovednosti.

Využijte jedinečné slevy 20 % na dřevohliníková okna! Pouze do konce března 2018

Tápete v široké nabídce oken, v jejich provedení a materiálech? Máme pro vás tip, a tím jsou dřevohliníková okna. Díky této speciální kombinaci dvou oblíbených materiálů získáte pro sebe a svůj dům mnoho výhod. Hliník dodá vašemu domu zvenku punc originality a nadčasového designu a oproti tomu dřevo použité v interiérech navodí příjemnou domácí atmosféru. Vzhledem k tomu, že okna nejsou celohliníková, nezatíží také do takové míry vaši peněženku.

Nová špaletová okna nyní se slevou 30 %

Využijte jedinečnou nabídku a získejte nyní slevu ve výši 30 % na špaletová okna! Nabídka platí pouze do konce března 2018.

Domestik se stal součástí prestižního Author Maraton Tour 2017

Author Maraton Tour je prestižní cyklistický maraton, který se koná na zajímavých místech po celé České republice. V letošním roce se konal již 15. ročník a Domestik se stal jeho hrdým partnerem. V období od června do října jste se mohli setkat se zástupci naší firmy na vybraných závodech a v rámci této oblíbené sportovní události se také inspirovat nadcházejícími trendy v oblasti stavebnictví.

Využijte jedinečné zimní slevy ve výši 30 % na nová špaletová okna!

Společnost Domestik je mimo jiné i specialistou na výrobu a výměnu špaletových oken. A právě nyní přichází s exkluzivní zimní nabídkou, a to slevou až do výše 30 % na vaše nová špaletová okna. Pozor akce trvá pouze při objednávce do 20. března 2017.

Více >>

Dřevo a hliník jsou ideální kombinace pro vaše okna!

Tápete v široké nabídce oken, v jejich provedení a materiálech? Máme pro vás tip, a tím jsou dřevohliníková okna. Díky této speciální kombinaci dvou oblíbených materiálů získáte pro sebe a svůj dům mnoho výhod. Hliník dodá vašemu domu zvenku punc originality a nadčasového designu a oproti tomu dřevo použité v interiérech navodí příjemnou domácí atmosféru. Vzhledem k tomu, že okna nejsou celohliníková, nezatíží také do takové míry vaši peněženku.

Společně s PINK CROCODILE věříme, že každé dítě má právo na vzdělání

Velmi a často rádi podporujeme věci, které mají smysl. Myslíme si, že každá společensky odpovědná firma by se měla aspoň částečně zapojovat do aktivit na pomoc potřebným. Dalším takovým projektem, kde jsme velmi rádi poskytli finanční pomoc, byla spolupráce s neziskovou organizací Pink Crocodile. Náš finanční dar byl využit na podporu vzdělávacího programu pro děti s těžkým kombinovaným postižením „Pink Crocodile School“.

Více >>

Domestik je na Facebooku!

Doba jde dopředu a stejně tak i společnost Domestik. V našem oboru se snažíme využívat nových a moderních technologií, které našim klientům zaručí 100 % kvalitní zhotovení zakázky. Technologie se však promítají i do komunikace navenek firmy. Dnešní život se spíše než na ulicích odehrává na sociálních sítích. A protože vám chceme být co nejblíže a sdílet s vámi novinky odehrávající se v naší společnosti najdete nás nyní i na Facebooku.

Více >>

Naše pomoc putuje i do Hospice Anežky České

Společnost Domestik se dlouhodobě zaměřuje na pomoc potřebným. V dnešní uspěchané době je důležité se občas pozastavit a uvědomit si sílu a přítomnost rodiny a hlavně jejich zdraví. Ne všichni však mají to štěstí a jsou obklopeni rodinou ba co víc, trápí je nevyléčitelná choroba. Bohužel není v našich silách těmto lidem osobně pomoci, avšak maličkost, kterou udělat můžeme a chceme, je přispět alespoň finančním darem. Naše pomoc tentokrát putuje do Hospice Anežky České v Červeném Kostelci.

Více >>

Ze staré herny, kouzelná cukrárna

Společnost Domestik s.r.o. je mimo jiné i specialistou na kompletní rekonstrukce na klíč. V minulosti dokončila generální přestavbu staré herny na novou cukrárnu. Projekt zahrnoval kompletní rekonstrukci včetně dodávky nábytku a interiérových prvků. Nechte se inspirovat a přivítejte i vy jaro v novém a krásném prostředí, které vám na míru zajistí firma Domestik, nyní s akční slevou 10 %!

Více >>

Domestik pomáhá i v roce 2016

Společnost Domestik se dlouhodobě snaží pomáhat potřebným. Již od roku 2014 spolupracujeme s nadací Život dětem a snažíme se cíleně poskytnout finanční pomoc právě těm, kteří to potřebují nejvíce, a to malým dětem, kterým nebyl dán do vínku zrovna příznivý osud. Letos jsme pomohli malé Kačence a doufáme, že pro ni svět bude opět o malinko lepší místo i přes vážnou nemoc, kterou trpí.

Více >>

Domestik otevírá nové reprezentativní prostory

Stavební společnost Domestik se rozrůstá! Usilovná práce a víra ve firmu jako takovou vždy nese svoje ovoce. Hlavní sídlo společnosti Domestik najdete stále na adrese Křenova 438/3, 162 00 Praha, přibylo zde ovšem zbrusu nové křídlo, ve kterém zákazníci najdou obchodní oddělení a reprezentativní showroom. A právě výstavba nového showroomu je pomyslnou třešničkou na dortu celé reorganizace prostor společnosti Domestik.

Více >>

Domestik se prezentoval na největším stavebním veletrhu FOR ARCH 2016

Stavební společnost Domestik se účastnila největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH, který se konal od 20. – 24. září 2016 v PVA EXPO PRAHA! Zaměstnanci společnosti Domestik se zde inspirovali a čerpali nové nápady. Ostatní návštěvníci veletrhu pak byli osloveni krásnými hosteskami a od Domestiku dostali propagační materiály společnosti a dárek v podobě voucheru na konzultaci s bytovým architektem.

Více >>

Domestik podporuje kapelu cimbalMEN a uchovává tak kulturní dědictví jižní Moravy

Domestik podporuje kapelu cimbalMEN a uchovává tak kulturní dědictví jižní MoravySpolečnost Domestik dlouhodobě podporuje projekty, které jsou jí blízké a vidí v nich smysl. Česká republika je velmi rozmanitý kraj a každý jistě rád vymění na chvíli ruch velkoměsta za pohled na krásné, sluncem zalité, oblasti jižní Moravy. Víno, ženy a zpěv – neodmyslitelně patří k této vínem proslulé oblasti a právě zpěv a kapelu cimbalMEN společnost Domestik dlouhodobě podporuje.

Více >>

Domestik se stal partnerem Ladies Night v Cinema City

Domestik se stal partnerem Ladies Night v Cinema CityStavební práce, úpravy interiéru či rozhodování o investicích se může jevit jako ryze mužská záležitost. Opak je však pravdou. Ženy mají v těchto procesech mnohdy rozhodující a poslední slovo. A tak jsme se rozhodli představit stavební společnost Domestik na ryze dámském večeru s názvem Ladies Night, pořádaného v Cinema City, OC Nový Smíchov v Praze.

Více >>

Začínající léto bylo v Domestiku ve znamení golfu

V období května a července 2016 proběhly celkem tři golfové turnaje pod hlavičkou naší společnosti. Každý správný manažer ví, že pro odvedení kvalitní práce je potřeba umět správně relaxovat. Golf je populárním a ideálním sportem pro odreagovaní těla i mysli, a proto se Domestik rozhodl uspořádat rovnou tři golfové turnaje. Každý z turnajů se těšil hojné návštěvnosti a při přátelské a uvolněné atmosféře se tak mohli potkat zaměstnanci stavební firmy Domestik s potencionálními zákazníky či investory.


Více >>

Restaurace historické fasády V Jirchářích Praha 1

Úspěšně  jsme dokončili generální opravu historické fasády bytového domu V Jirchářích č.p. 14, který prošel od 12. stol. náročnou barokní a klasicistní proměnou. Práce si vyžádaly vedle restaurování také renovaci oken, zámečnické práce, nové oplechování a klempířské prvky, výrobu chybějících zdobných architektonických prvků a výrobu repliky nových domovních vrat.

Podporujeme

Od roku 2014 podporujeme obecně prospěšnou společnost Život dětem, která se zaměřuje na pomoc vážně nemocným dětem v České republice. I v této činnosti vidíme smysl našeho podnikání a budeme se jí i v následujícím období systematicky věnovat.


Více >>

Otevření nové pobočky a další růst

Stavební společnost Domestik se od roku 2001 zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti stavebnictví. V loňském roce posílila svou pozici na domácím trhu a zdvojnásobila počet zrealizovaných zakázek. Významně navýšila i počet svých zaměstnanců a stálých spolupracovníků. Od komornějších realizací se Domestik přesouvá k rozsáhlejším projektům. V letošním roce plánuje otevření nové pobočky na Moravě a první vlastní developerské projekty.